Fixtures: CULM UTD
 
Fixture filter
Fixture type
Fixtures list - All
DayDateTimeCompMatOppositionResultFAVenAttReport
1Sat 04 Apr17:00 BSTReserve-Goldstone 2-0 (L)FTA83
3Mon 06 Apr03:00 BSTLeague1Lokomotiv Stafford 2-1 (L)FTA18,176
4Tue 07 Apr03:00 BSTLeague2Goldstone 0-1 (L)FTH23,440
5Wed 08 Apr03:00 BSTLeague Cup-ByeBye FTH- 
5Wed 08 Apr17:00 BSTReserve-Goldstone 0-2 (L)FTH310
6Thu 09 Apr03:00 BSTLeague3The Rockets 2-0 (L)FTA50,800
7Fri 10 Apr03:00 BSTLeague4Blind Monkeys 1-2 (L)FTH24,250
8Sat 11 Apr03:00 BSTLeague Cup-Optic Gaming 1-3 (W)FTA3,106
10Mon 13 Apr03:00 BSTLeague5Luton Excelsior 1-1 (D)FTA18,481
11Tue 14 Apr03:00 BSTLeague6Green Quarter FC 2-0 (W)FTH22,707
12Wed 15 Apr03:00 BSTLeague Cup-Ironowl Steelers 2-1 (W)FTH24,808
13Thu 16 Apr03:00 BSTLeague7Devilís Advocates 2-3 (W)FTA26,458
14Fri 17 Apr03:00 BSTLeague8Darcelona 1-2 (L)FTH23,590
15Sat 18 Apr03:00 BSTLeague Cup-Luton Excelsior 1-2 (L)FTH24,831
17Mon 20 Apr03:00 BSTLeague9Silmarillion 2-2 (D)FTA16,361
18Tue 21 Apr03:00 BSTLeague10Dyslexia CF 2-1 (W)FTH23,618
19Wed 22 Apr17:00 BSTReserve-Goldstone 1-3 (L)FTH311
20Thu 23 Apr03:00 BSTLeague11MCís Owls 0-1 (L)FTH22,594
21Fri 24 Apr03:00 BSTLeague12Jerry Bridge Gers 2-1 (L)FTA18,114
24Mon 27 Apr03:00 BSTLeague13Future Venture FC 1-1 (D)FTH23,499
25Tue 28 Apr03:00 BSTLeague14SK Zanis Kalvarija FC 1-2 (W)FTA12,231
26Wed 29 Apr17:00 BSTReserve-Goldstone 2-0 (L)FTA83
27Thu 30 Apr03:00 BSTLeague15Sl Benfica 2-2 (D)FTH24,451
28Fri 01 May03:00 BSTLeague16Sancerre City 1-2 (W)FTA21,095
31Mon 04 May03:00 BSTLeague17Wombles 4-1 (W)FTH22,697
32Tue 05 May03:00 BSTLeague18Warham 3-0 (L)FTA50,800
33Wed 06 May03:00 BSTIAG Cup-ByeBye FTA- 
33Wed 06 May17:00 BSTReserve-Goldstone 1-2 (L)FTH311
34Thu 07 May03:00 BSTLeague19Easy Pickings FC 2-2 (D)FTH24,433
35Fri 08 May03:00 BSTLeague20Lokomotiv Stafford 1-1 (D)FTH23,533
36Sat 09 May03:00 BSTIAG Cup-Olton Tigers 3-0 (W)FTH20,693
38Mon 11 May03:00 BSTLeague21Goldstone 2-0 (L)FTA34,640
39Tue 12 May03:00 BSTLeague22The Rockets 0-4 (L)FTH25,165
40Wed 13 May03:00 BSTIAG Cup-Thessaloniki FC 0-1 (W)FTA1,645
40Wed 13 May17:00 BSTReserve-Goldstone 3-1 (L)FTA97
41Thu 14 May03:00 BSTLeague23Blind Monkeys 3-0 (L)FTA50,800
42Fri 15 May03:00 BSTLeague24Luton Excelsior 1-2 (L)FTH23,554
43Sat 16 May03:00 BSTIAG Cup-Extraho Incendia FC (6) 1-1 (5) (W)PNH21,568
45Mon 18 May03:00 BSTLeague25Green Quarter FC 1-4 (W)FTA11,366
46Tue 19 May03:00 BSTLeague26Devilís Advocates 0-0 (D)FTH24,332
47Wed 20 May03:00 BSTIAG Cup-Always Coming 2nd 3-1 (W)FTH21,626
48Thu 21 May03:00 BSTLeague27Darcelona 2-1 (L)FTA24,400
49Fri 22 May03:00 BSTLeague28Silmarillion 3-0 (W)FTH24,259
50Sat 23 May03:00 BSTIAG Cup-Golden Balls 1-3 (L)FTH22,258
52Mon 25 May03:00 BSTLeague29Dyslexia CF 0-1 (W)FTA13,020
53Tue 26 May03:00 BSTLeague30MCís Owls 2-1 (L)FTA26,449
55Thu 28 May03:00 BSTLeague31Jerry Bridge Gers 1-0 (W)FTH23,568
56Fri 29 May03:00 BSTLeague32Future Venture FC 1-3 (W)FTA27,998
59Mon 01 Jun03:00 BSTLeague33SK Zanis Kalvarija FC -   H- 
60Tue 02 Jun03:00 BSTLeague34Sl Benfica -   A- 
62Thu 04 Jun03:00 BSTLeague35Sancerre City -   H- 
63Fri 05 Jun03:00 BSTLeague36Wombles -   A- 
66Mon 08 Jun03:00 BSTLeague37Warham -   H- 
67Tue 09 Jun03:00 BSTLeague38Easy Pickings FC -   A-